Hotel Aleksander
MENU

Smaki jesieni

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wydarzeniami specjalnymi. Dużo się u nas dzieje - wprowadziliśmy catering dietetyczny, regularnie przygotowujemy menu sezonowe, w ramach którego oferujemy Państwu kulinarne wariacje z wykorzystaniem aktualnie dostępnych składników - darów natury. Wspólnie z partnerami przygotowujemy wieczory wina, wieczory zdrowia i urody, imprezy taneczne - a w planach mamy jeszcze więcej inicjatyw. Wszystko po to, by uatrakcyjnić Państwu wolny czas i zapewnić mnóstwo pozytywnych doznań!

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z naszą stale poszerzaną ofertą gastronomiczną, imprezową, noclegową, jako pierwsi dowiadywać się o naszych wydarzeniach i jednocześnie móc rezerwować je w specjalnych cenach, zachęcamy do zapisania się na naszego newslettera. Na wskazany adres będziemy wysyłać informacje o najnowszym menu, wydarzeniach specjalnych, aktualnych promocjach oraz ofertach skierowanych wyłącznie do osób zapisanych do newslettera. Jednocześnie zapewniamy, że Państwa adres nie będzie udostępniamy innym podmiotom oraz używany do celów innych niż informowanie Państwa o ofercie Aleksandra. W treści emaila proszę podać imię i nazwisko, nazwę firmy (lub informację, że są Państwo osobą prywatną).
Zapisz się do newslettera:
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej